Par mums

SIA “Voldemārs” ir dibināta 1992. gadā, Rīgā, Latvijā. Uzņēmuma 30 gadu pastāvēšanas vēsturē esam kļuvuši un attīstījušies par inovatīvu, uzticamu, visus partnerības sadarbības posmus augstā kvalitātē nodrošinošu uzņēmumu ar pieredzējušu profesionāļu komandu.

Mūsdienu SIA “Voldemārs” ir finansiāli spēcīga, stabila un neatkarīga. Plašais sadarbības partneru un klientu tīkls Latvijā, Baltijā, Eiropā un Āzijā, 150 darbinieku liela komanda, progresīvas IT sistēmas, jaunākās tehonloģijas un lielisks klientu apkalpošanas serviss ir pierādījums tam, ka esam kļuvuši par vienu no vadošiem uzņēmumiem nozarēs, kuras pārstāvam tirgū. Mums uzticas vairāk nekā 4000 klientu.

Mēs esam partneris, uz kuru Jūs varat paļauties!
 

6
Telpu noma

Elegants un mūsdienīgs Valdo biroju komplekss un konferenču centrs ar 19 500m2 kopējo nomājamo platību. A un C klases biroji atrodas Dienvidu un Salu tiltu tuvumā, kas nodrošina ātru un ērtu nokļūšanu jebkurā Rīgas pilsētas daļā. Komfortabli biroji ar neatvairāmu skatu uz Daugavu un elastīgu telpu plānojumu, atbilstoši klienta vēlmēm.

5
Noliktavu noma

Noliktavu pakalpojumi ar jaunāko tehniku aprīkotajās 14 500 palešu ietilpībai paredzētās A klases noliktavās 11100 m2 platībā. Nodrošinām dažādus uzglabāšanas režīmus +18˚C, +2 +6 ˚C, –18 ˚C.

3
Loģistikas un ekspedīcijas pakalpojumi

Plašs loģistikas centrs ar stratēģisku ģeogrāfisko izvietojumu. Mēs nodrošinam 24-36 stundu piegādi Latvijas teritorijā, 48 stundu piegādi Baltijā ar visaugstākajiem piegādes kvalitātes rādītājiem. Uzticoties pieredzējušam loģistikas partnerim Jūs samazināsiet savas administratīvās un preču piegādes izmaksas.

2
Graudu pārstrāde

Augstā kvalitātē nodrošinām Latvijā un ārvalstīs audzētu graudaugu pārstrādāšanu un fasēšanu, izmantojot tirgū pieejamās jaunākās tehnoloģijas. Mēnesī piedāvājam patērētājiem līdz pat 1000 t graudaugu produkcijas ar mūsu preču zīmēm.

1
Mūsu produkti

Vairāk kā 30 gadus SIA „VOLDEMĀRS” piedāvā saviem klientiem tikai augstvērtīgākos un veselīgākos pārtikas produktus. Darbības laikā izveidotas Latvijā un ārpus tās atpazīstamas un novērtētas preču zīmes VALDO, TAUTAS, DRAUGU, PEPI.

4
Distribūcijas pakalpojumi

Esam viens no vadošajiem tirdzniecības uzņēmumiem – izplatītājiem Latvijā. Mēs nodrošināsim Jūsu ražotiem produktiem izplatīšanas tīklu visā Latvijā dažādos tirdzniecības kanālos, organizēsim mārketinga aktivitātes un Jūsu zīmolu attīstību.